Rodinné domy s pozemky Ladná
Rodinné domy s pozemky Ladná

O projektu

 

Naše nabídka obsahuje výběr z pozemků různých výměr, typový projekt přízemního RD 5+kk s obytným podkrovím a garáží, polořadové dvojdomky 4+kk s možností variability dispozic.

Vytvoření smysluplného projektu je dlouhá a strastiplná cesta. Když začnu hledáním vhodných pozemků, vytvoření ekonomické rozvahy, zajištění souhlasů všech úřadů, trvá příprava projektu i několik let. Cílem projektu je pokrýt několikaletou mezeru na trhu realit v oblasti nového bydlení v Břeclavi a okolí. Lidé dávají přednost spíše novějšímu bydlení před starší zástavbou, která skrývá potřeby rekonstrukce s mnohými překvapeními při realizaci.

Velkou výhodou novostavby je možnost vytvoření místa pro život dle svých představ. Nepřekonatelné překážky většiny zájemců o nové bydlení jsou hledání vhodného pozemku, zajištění projekce domu, přípojky sítí, a vyřízení stavebních povolení. Proto jsme úřední náležitosti zajistili, lokalitu s rodinnými domy vybudujeme, a noví vlastníci si budou řešit jen příjemné náležitosti spojené s výběrem materiálů, barev a dekorů dokončovacích prvků, praktického a útulného zařízení svého domova.

Jak jste si již určitě všimli, na pozemcích určených k výstavbě se již „něco“ děje a s radostí Vám můžeme sdělit, že v nadcházejícím týdnu zahájíme výstavbu řádu splaškové kanalizace a vodovodu. Pracujeme také na rozšíření distribuční sítě nízkého napětí elektrické energie společnosti EG.D, který si bude tato společnost realizovat sama. Součástí projektu bude také veřejné osvětlení a samozřejmě zajistíme také optický kabel elektronických komunikací pro připojení k internetu. Po vybudování inženýrských sítí vybudujeme také páteřní komunikaci nové lokality. A příjezdovou komunikaci do nové lokality nenecháme jen tak, po provedení podzemních tras inženýrských sítí ji opravíme a provedeme nový asfaltový povrch. A v jednání je také výstavba chodníku podél této příjezdové komunikace.

Na své nové bydlení v Ladné se můžete těšit již dnes. Stačí kontaktovat realitní kancelář Schmidt Reality a domluvit si nezávaznou schůzku pro získání podrobných informací či zodpovězení případných dotazů.

Rodinné domy s pozemky Ladná
Rodinné domy s pozemky Ladná