Rodinné domy s pozemky Ladná
Rodinné domy s pozemky Ladná

Nabídka domů

 

Nabídka obsahuje samostatně stojící RD 5+kk s garáží a polořadové RD 4+kk.
Již jsme započali s projekcí a povolováním prvních čtyř domů na pozemcích č. 1 až 4 kde se jedná o samostatně stojící domy 5+kk s garáží.

Důvodů pro tuto volbu máme vícero, jedním z důvodů je i Váš zájem. Pokud byste chtěli nějaké změny v dispozičním uspořádání domů, tak ano, je to řešitelné, ale zde platí – čím dříve se ozvete, tím lépe. Chcete jiné zdivo ? Posunout příčku ? Přidat okno ? Jasně, vše se dá řešit. Změny je však dobré dělat ve fázi projekce stavby, nikoliv až když je projektová dokumentace těsně před podáním na stavební úřad. Tedy neváhejte a ozvěte se čím dříve, tím lépe – můžeme Vás vysněný dům nakonfigurovat dle Vašich požadavků. Investor je současně projektantem, takže můžeme doladit co bude potřeba.

 

Předpoklad vydání stavebního povolení a následné zahájení staveb domů je podzim 2023, ale může se podařit i dřív. Dokončení do fáze hrubé stavby bude nejpozději jaro 2024. Následně si domy s pozemky převezmou klienti a dokončení domů je pak na nich. Případně můžeme dokončit i my, vše dle Vašeho přání.

Rodinné domy s pozemky Ladná
Rodinné domy s pozemky Ladná

Vizualizace samostatně stojícího RD 5+kk

Standardní vybavení hrubé stavby

Samostatně stojící RD 5+kk

Vizualizace polořadového RD 4+kk

Standardní vybavení hrubé stavby

Polořadový RD 4+kk

A konečná cena ? Rozpočty na dokončení domů na klíč máme k dispozici. Při dokončení doporučujeme využít dotačních programů podporujících moderní technologie a materiály k zajištění energeticky úsporného bydlení. Standardem je dnes teplovodní podlahové vytápění, tepelné čerpadlo, zateplení obálky domu, kvalitní okna s trojskly atd. Cena domu 5+kk s garáží na klíč začíná na částce 3,5 mil. Kč, cena 4+kk na klíč od 2,5 mil. Kč. V obou případech záleží na nárocích kladených na kvalitu nebo značku dokončovacích prvků.